Spolupráce

Jste obchodník tělem i duší? Znáte práci v médiích, zastupujete mediální či komunikační agenturu? Jste komunikativní a otevřený novým příležitostem? Pokud zde slyšíme ano, jste možná tím, koho potřebujeme! I vy můžete být součástí našeho rostoucího týmu.

Hledáme nové partnery pro rozvoj obchodní sítě

Eticky.cz roste a my si nepřejeme nic jiného, než aby náš online magazín prezentoval skvělý obsah, kvalitní inzerci a smysluplné spolupráce. Našim cílem je získat co nejvíce prostředků na rozvoj portálu a investic do podpory zajímavých projektů.

„Naší misí je generovat prostředky a investovat je zpět do zlepšování společnosti. Pomozte nám je získat a buďte toho součástí“

Pokud hledáte zajímavý přivýdělek ke stávajícímu zaměstnání, nebo si jen chcete rozšířit obzory a navázat zajímavé kontakty, čtěte dál. Připravili jsme pro vás jednoduchý, otevřený a transparentní systém provizní a bonusové spolupráce.

Navíc získáte možnost pracovat ze zázemí naší pražské kanceláře a k tomu další benefity, které vám rádi řekneme osobně! Stačí se s námi pouze spojit!

Kontaktujte nás na kariera@eticky.cz.

Obchodní zástupce eticky.cz

Opravdu chcete odemknout tento příspěvek?
Odemknout vlevo : 0
Opravdu chcete zrušit předplatné?